Ryczałt ewidencjonowany


Ryczałt ewidencjonowany

    • Pomoc przy zakładaniu działalności, doradztwo przy wyborze optymalnej formy opodatkowania, ubezpieczenia w ZUS i wyborze formy prowadzenie rozliczeń księgowych – dla osób które zostaną naszymi klientami są to usługi bezpłatne
    • Prowadzimy rozliczenia księgowe w formie książki podatkowej lub ryczałtu, obliczamy zaliczki na podatek dochodowy, zgłaszamy do ubezpieczeń i składamy deklaracje do ZUS
    • Rozliczanie podatku VAT i składanie elektronicznie deklaracji VAT klienta do jego Urzędu Skarbowego,
    • Wszystkie informacje o płatnościach podatków i składek ZUS trafiają do klienta w formie elektronicznej (e-mail) w wyznaczonych terminach. Jedynym obowiązkiem klienta jest dostarczyć dokumenty do biura i zapłacić obliczone podatki do odpowiednich Urzędów na podstawie informacji z Biura.

Dlaczego warto skorzystać z usług Creo?

Biuro Rachunkowe CREO specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych uślug księgowo-podatkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń. Prowadzimy rozliczenia podatkowe, księgowe oraz rozliczenia z ZUS i sprawy pracownicze. Cechuje nas zaangażowanie w sprawy klientów, rzetelność, najwyższa jakość świadczonych przez nas usług oraz konkurencyjne ceny. Celem naszej firmy jest profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Naszą misją jest bycie pomocnym w rozwoju biznesu klienta. Jesteśmy elastyczni oraz gotowi na negocjacje. Każda firma, która postanowi rozpocząć z nami współpracę oraz zdecyduje się powierzyć nam swoje finanse może liczyć na indywidualne warunki współpracy oraz nasze 100% zaangażowanie.Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Gwarantujemy pełną poufność oraz dyskrecję.

Jeśli masz więcej pytań o nasza ofertę, zadzwoń:

Zapytaj o cenę !