Oferta

[rev_slider app2]


Nasze usługi

Oferta
Specjalizujemy się spółkami prawa handlowego. Jeśli prowadzisz spółkę to wiesz jak ważny jest dostęp do informacji finansowych przy podejmowaniu decyzji. Powierzenie nam prowadzenia księgowości Twojej firmy zapewnia kompleksową obsługę wszelkich procesów księgowych oraz pełne wsparcie w zarządzaniu finansami.

Czytaj więcej
Oferta
Z nami finanse Twojej firmy będą bezpieczne Nie musisz być na bieżąco w przepisach podatkowych, my poinformujemy Cię o wszystkich istotnych zmianach oraz poprowadzimy Twoje księgi zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do nas zawsze możesz przyjść w ramach świadczonych usług po poradę.

Czytaj więcej
Oferta
Nasze biuro rachunkowe prowadzi kompleksową obsługę kadrowo - płacową. Zadbamy o o to abyś nie mysiał myśleć o ważności umów Twoich pracowników czy aktualności badań okresowych, bez względu na to jaką formę zatrudnienia wybierzesz.

Czytaj więcej
Oferta
Prowadzisz firmę na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego? Przyjdź do nas a my poprowadzimy Twoje finanse. Jest to uproszczona forma ewidencji księgowej. Opodatkowanie tego rodzajem podatku przychodów jest szczególnie opłacalna w sytuacji ponoszenia niskich kosztów, stosowania bardzo wysokiej marży itp.

Czytaj więcej

Jeśli masz więcej pytań o nasza ofertę, zadzwoń:

Skontaktuj się z nami !